Technokrata: Pleiades -Lakota ima (kép)

Szeretettel köszöntelek a Magyar Technokrata Egyház közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Kis türelmet...

Bejelentkezés

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Kérjük, add meg, hány másodpercenként változzanak a képek

Pleiades -Lakota ima

"Ó, szent Nagy Szellem, köszönet e napért.
Köszönet a Világért, mely a mi templomunk. Köszönet a Csillag Nemzetért,
akik vigyáznak vizeinkre és mindenre, ami él. Ok adnak iránymutatást és
helyet életünknek.
Köszönet szent Nagyanyánkért, a Földért, minden élolény anyjáért, aki a
rokonunk.

Köszönet a Keleti Szélért, mely a sötétséget megtörő Hajnalcsillagot hozza el nekünk. Lehetové teszi, hogy egy új napot kezdjünk el, melyben elkerülhetjük elozo napi hibáinkat. A Keleti Szél a megújulás érzését hozza el szívünkbe, testünkbe, lelkünkbe és szellemünkbe, ahogy megújítja szent Nagyanyánk, a Föld, és a többi rokonunk szellemét, akik szintén a Föld gyermekei.
És köszönet a Fekete Farkú Oz Nemzetért, akik Keleten élnek és vigyáznak reánk.
Köszönet a Déli Szélért, mely melegséget és nagylelkuséget hoz szívünkbe, testünkbe, lelkünkbe és szellemünkbe, s hozza mindezt szent nagyanyánknak, a Földnek is, és minden rokonunknak, akik szintén a Föld gyermekei.
És köszönet a Bagoly Nemzetért, akik Délen élnek és vigyáznak reánk.
Köszönet a Nyugati Szélért, mely a villámlást és mennydörgést hozza, az esővel megtisztítja és felfrissíti szent Nagyanyánkat, a Földet, és minden rokonunkat, akik szintén a Föld gyermekei. Megtisztulást, felfrissülést hoz szívünkbe, testünkbe, lelkünkbe és szellemünkbe.
És köszönet a Bölény Nemzetért, akik Nyugaton lakoznak és vigyáznak reánk.
Köszönet az Északi Szélért, mely a tartós szélviharokat hozza, erőt és
kitartást adva ezzel szent Nagyanyánknak, a Földnek, és minden rokonunknak, akik szintén a Föld gyermekei. Erot és kitartást ad a mi szívünknek, testünknek, lelkünknek és szellemünknek is.
És köszönet a Szarvas Nemzetért, akik Északon élnek és vigyáznak reánk.
Köszönet a levegő összes szárnyasáért, minden repülo lényért, a tanításukért, nagylelkuségükért és áldozatukért. Külön köszönet a sasért, ki a legmagasabbra száll, a legmesszebbre lát és a leghuségesebb barát.
Köszönet a négylábúakért, kik oly sokat adnak nekünk, és oly sok mindenre tanítanak, az áldozatkészségükért, és azért, hogy mindenüket megosztják velünk. Külön köszönet a bölényért, mert az o útja egy a miénkkel.
Köszönet minden csúszómászó, úszó, és föld alatti rokonunkért, az áldozatukért és nagylelkuségükért, és azért hogy mindenüket megosztják velünk. Köszönet tanításaikért, és mindazért, amit adnak nekünk.
Köszönet mindenért, ami növekedik, mindenért, ami zöld a Földön. Oly sok mindenre tanítanak, és oly sok mindent adnak nekünk.
Köszönet áldozathozatalukért és mindazért, amit megosztanak velünk.
(folyt..)

fény

Látta 643 ember.

Értékeld!

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Andrassy Mariann üzente 12 éve

Külön köszönet a fákért és susogó leveleik erejéért, függetlenségükért és tanításukért. És köszönet a szent Életfáért, melyet táplálnunk és gondoznunk kell, hogy újra és újra kivirágozzék, és népünk élhessen.
Köszönet a lazacért és más halakért, akik azt tanítják, hogy mindannyiunk eredendő joga hazatérni.
És köszönet a pókért, aki Iktomi, a Cselszövo képében gyengeségeinkkel és gyarlóságainkkal szembesít bennünket.
Köszönök minden szent szertartást, melyet a szent Fehér Bölény Szuz hozott el nekünk.
Köszönet az izzasztó kunyhóért, mely a megértés és megtisztulás által megvilágosodást hoz nekünk.
Köszönet a Naptáncért, mely alkalmat ad a férfiaknak, hogy átéljék a születést, így megértsék és megbecsüljék az új élet csodáját.
Köszönet a Látomáskeresés szertartásáért, mely által felismerhetjük az életben követendo jó utat, mely pozitív és a sajátunk.
Köszönet a Rokonná Fogadó szertartásért, melyben új tagokat fogadhatunk be nemzetünkbe, családunkba és törzsi csoportunkba.
Köszönet a Szellemőrzés szertartásért, mely azt a kiváltságot engedi meg nekünk, hogy kifejezhetjük tiszteletünket oseink iránt. Egybegyujti a közösséget, hogy megosszuk egymással, és megünnepeljük az elmúlt idők eseményeit.
Köszönet a Labdadobó szertartásért, mely egy szívvé, egy szellemmé, egy lélekké, egy testté gyujti össze az embereket.
Köszönet a Nok Ünneplése szertartásért, melyben lányaink és fiatal asszonyaink arra törekszenek, hogy méltók legyenek a világmindenséghez.

És köszönet gyógyító szertartásainkért, melyek megóvják a gyengéket, elesetteket és betegeket, és gyógyító szereinkért, melyeket növény rokonaink ajándékoznak nekünk.
Köszönet a földért, a felhőkért és a fehér takaróért, mely a hideg idején beborítja Nagyanyánkat, a Földet,
Köszönet a vízért.Köszönet az összes szent színért, melyek együtt képviselnek minden gazdagságot az életben, és külön-külön oly sok mindenre tanítanak minket.
És köszönet a szélért, mely körbejár és tiszteletre, csodálatra és áhítatra tanít.
Köszönet mindenért, ami szent és jó. Minden a rokonom."

Válasz

Ez történt a közösségben:

Szólj hozzá te is!

Network.hu Kft.